Welcome to the hidden world, the shadow world.

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cititi inainte de a posta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Jace Wayland
Founder
Founder

Data de inscriere : 16/01/2017
Varsta : 20
Localizare : North

MesajSubiect: Cititi inainte de a posta!   Mier Ian 25, 2017 5:07 pm

In atentia tuturor vizitatorilor si cititi bine ce scriu ca nu mai repet a doua oara. Cine intelege bine, cine nu, la revedere.
Bai fratilor voua va este greu sa cititi un regulament inainte de a va inregistra? Voi de ce credeti ca a fost lasat regulamentul ca sa poate fi vizualizat de toti? Asa, de afisat ca sa il ignorati? Nu, am spus foarte clar ca cine nu respecta regulamentul nu are ce cauta aici!
Am spus ca nu vreau decat vrajitori si elfi, nu toti dracii impietlitati! Nu va convine mergeti in alta parte, fiindca nu sunt nevoita sa va suport toate idioteniile dupa ce ca vii se explica destul de clar.
Am mentionat nume+prenume la inregistrare nu moonlight, varcolacul nehotarat sau alte tampenii. Iar numele trebuie sa fie numele personajului vostru. Nu va inregistrati mamaliga si la inscrierea personajului scrieti numele sarmaua cu smantana. Si apoi va intrebati de ce sunteti stersi sau exclusi.
Am dreptul de a imi selecta membrii. Cum spunea odata o fata de pe un forum vechi, este tarlaua mea, e forumul meu prin urmare si eu decid. Asa cum fiecare are pretentia de a-i fii respectate regulile pe forumul sau asa si eu.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://shadowhunters.forumgratuit.ro
Jace Wayland
Founder
Founder

Data de inscriere : 16/01/2017
Varsta : 20
Localizare : North

MesajSubiect: Re: Cititi inainte de a posta!   Joi Aug 03, 2017 1:42 pm

Fiindca forumul a suferit o schimbare majora vreau sa mai adaug ca atunci cand va inregistrati sa cititi tot ce scrie in sectiunea de regulament. Daca nu puteti respecta cateva reguli simple si modul in care este construit forumul, va puteti lua talpasita ca pe mine nu ma intereseaza.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://shadowhunters.forumgratuit.ro

Cititi inainte de a posta!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
shadow.hunters :: Administrare :: Regulament-
Mergi direct la: